STATISZTIKA
Linkpark oldalak statisztikája:
  • Oldal: 4819 db
  • Doboz: 79665 db
  • Link: 1275177 db
  • Készülő oldalak: 70 db

| Többi

Skócia

(skocia.linkpark.hu)
Skócia | Közlekedés | Dundee | Futball | Futball - Division 1 | Útikönyv | Munka | Történelem | Magyar oldalak | Kastély | Aberdeen | Inverness | Scottish Premier League | Glasgow | Skót viccek | Időjárás | Térkép | Fotóalbum | Loch Ness | Úszás
Az oldal leírása:
Terület: 78 772 km2 (30 414 négyzetmérföld) Népesség: 5,2 millió fő Főváros: Edinburgh (népesség: 420 000) Népcsoportok: kelták, angolszászok Nyelv: angol, gael Skócia a misztikum világa. A várak hűvös folyosóin életrekel a letünt idő. A pubokban whisky és dudaszó mellett szövödik a jelen. Smaragdzöld mezők, bíborszínű hangával borított dombok, legelésző birkanyájak, csillogó tavak, meseszép várak és kastélyok… Ez Skócia, meg persze skótkockás szoknyába öltözött férfiak, dudazene.
A szerkesztő további 47 oldala:
3D TV 3d-tv.linkpark.hu | AC Milan acmilan.linkpark.hu | AC/DC acdc.linkpark.hu | Air France airfrance.linkpark.hu | Antarktisz antarktisz.linkpark.hu | Arsenal arsenal.linkpark.hu | AS Roma as-roma.linkpark.hu | Atletico Madrid atleticomadrid.linkpark.hu | Balatonmáriafürdő balatonmariafurdo.linkpark.hu | Bayern München bayern-munchen.linkpark.hu | Beatles beatles.linkpark.hu | Belorusszia belorusszia.linkpark.hu | Brazil foci brazilfoci.linkpark.hu | Budakalász budakalasz.linkpark.hu | Chelsea chelsea.linkpark.hu | Chile chile.linkpark.hu | Costa Brava costa-brava.linkpark.hu | Egyiptomi üdülőhely egyiptomi-udulohely.linkpark.hu | Elvis Presley elvispresley.linkpark.hu | Finnország finnorszag.linkpark.hu | Fiorentina fiorentina.linkpark.hu | Francia Riviéra francia-riviera.linkpark.hu | Gyula gyula.linkpark.hu | Horvát ingatlan horvatingatlan.linkpark.hu | Internazionale internazionale.linkpark.hu | Irán iran.linkpark.hu | Izrael izrael.linkpark.hu | Juventus juventus.linkpark.hu | Kazahsztán kazahsztan.linkpark.hu | Kolumbia kolumbia.linkpark.hu | LCD TV vásárlás lcdtv-vasarlas.linkpark.hu | Led tv led-tv.linkpark.hu | Liverpool FC liverpoolfc.linkpark.hu | Los Angeles los-angeles.linkpark.hu | Lufthansa lufthansa.linkpark.hu | Malév malev.linkpark.hu | Manchester United manchesterunited.linkpark.hu | Paraguay paraguay.linkpark.hu | PSV Eindhoven psv-eindhoven.linkpark.hu | Repülőjegy Amerika repulojegy-amerika.linkpark.hu | Repülőjegy Ausztrália repulojegy-ausztralia.linkpark.hu | Siklós siklos.linkpark.hu | Suzuki autószalon suzukiautoszalon.linkpark.hu | Türkmenisztán turkmenisztan.linkpark.hu | Török Riviéra torok-riviera.linkpark.hu | Valencia CF valencia-cf.linkpark.hu | Ügyvédi iroda ugyvediiroda.linkpark.hu
Linkpark Skócia

Linkpark partnerprogram

Vissza a címoldalra | Ugrás a lap tetejére